Könyvvizsgáló asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A bécsi CONSULTATIO cégcsoport tagja, a közel 30 éve működő, könyvvizsgálattal, adótanácsadással és könyvvezetéssel foglalkozó CONSULTATIO Gazdasági és Adóügyi Tanácsadó Kft.

Könyvvizsgáló asszisztens

Munkatársat keres budapesti munkavégzésre a XII. kerületben, teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Könyvvizsgálói munkafolyamatokban való részvétel, részterületek vizsgálata könyvvizsgáló irányításával
  • Könyvvizsgálati dokumentáció összeállítása (elektronikus és papír alapú)
  • Közreműködés a könyvvizsgálat során felmerülő számviteli és adózási problémák megoldásában

Elvárások

  • Számviteli vagy közgazdasági végzettség

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Angol és/vagy német szakmai nyelvismeret
  • (Költségvetési) számviteli szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Közvetlen, családias, támogató közeg
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakértő csapat
  • Mentori programban részvételi lehetőséget biztosítunk.

Munkavégzés helye

Budapest, XII. kerület

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, bruttó bérigény megjelölésével.

Budapest