Koordinációs asszisztens (Mogyoród)

A hirdetés már lejárt!

A Mánia Fitness Kft. 15 éve működő családi cég, mely Magyarország piacvezető professzionális konditermi gépeket forgalmazó és az európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Termék kínálatunkban megtalálható a prémium minőségű új, felújított és használt fitness és edzőtermi gépek, valamint a szolgáltatásaink közé tartozik, azok szervizelése, javítása és karbantartása.

Fejlődő csapatunkba keresünk agilis, motivált, dolgozni szerető munkatársat teljes munkaidőben, az alábbi pozícióba: Koordinációs asszisztens

Koordinációs asszisztens

Feladatok

  • Az ügyvezető igazgató munkájának elősegítése, ismétlődő és ad-hoc jellegű feladatok elvégzése
  • Projektekkel kapcsolatos egyeztetések, nyomonkövetések és ügyintézések végzése, a szükséges vezetői irányítás mellett
  • Ügyvezető képviselete a hivatalos szerveknél (okmányiroda, építésügyi hatóság, stb..)
  • Helyszíni kivitelezési munkálatok, építkezéssel kapcsolatos folyamatok irányítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, tervezőkkel
  • Eszköz, készlet kezelése
  • Értékesítő kolléga munkájának támogatása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés, MS office ismeretek
  • Önálló munkavégzés, határozottság és ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Céges telefon
  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes irodai környezet

Jelentkezni a Jelentkezem az állásra gombra kattintással lehet.

Mogyoród