Környezetvédelmi technikus (Budapest)

(Budapesti telephely országosan kijárással)

Talaj és talajvíz vizsgálattal, kármentesítéssel és geotechnikával foglalkozó cég megbízásából keresünk mintavevő, műszaki karbantartó területre munkatársat az alábbi pozícióba:

Környezetvédelmi technikus

Elvárások:

  • B-kategóriás jogosítvány,
  • Műszaki érzék,
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Együttműködés,
  • Rugalmasság,
  • Elhivatottság

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Környezeti minták szakszerű vétele, kezelése és szállítása, helyszíni analitikák elvégzése (talaj, felszín alatti víz, felszíni víz),
  • Talajvíz kármentesítő rendszerek üzemeltetési feladatainak ellátása,
  • Alapszintű javítás és karbantartási feladatok ellátása talajvíz kármentesítő rendszerek üzemeltetése során,
  • Műszerek, szivattyúk ellenőrzése, üzemképes állapotának fenntartása,
  • Fizikai munka,

, Megbízóról:,

Talaj és talajvíz vizsgálattal, kármentesítéssel és geotechnikával foglalkozik., Szolgáltatásaik: Vizsgálatok, Kármentesítés, Geotechnika, Környezetvédelem, egészség és biztonság, Hulladékgazdálkodás, Világszerte több mint 35 vállalattal, Közép- és Kelet-Európai központtal kapcsolatban áll, illetve magánszemélyekkel és vállalkozásokkal egyaránt., Ügyfeleik leginkább magánszemélyek, kis- és középvállalkozások, városok és közösségek., Nemzetközi szinten pedig ipari-, olaj-, ingatlan-, bányászat-, biztosító társaságoknak és áramszolgáltatóknak dolgoznak., Jelenleg is több száz projektet végez világszerte. A mai napig több mint 10 000 szennyezett területtel és környezetvédelemmel foglalkozó projektet és több mint 2000 talaj- és talajvíz kármentesítést végeztek.,

  • , Munkaidő/munkarend:, Heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Változatos munka,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest