Követeléskezelési munkatárs (Budapest)

A Bauer&Berger Faktoring Zrt.

követeléskezelési

munkatársat keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Lakossági követeléskezelési eljárások lebonyolítása
  • A követeléskezelési eljárásokban a képviselet ellátása
  • Követelés állomány folyamatos kezelése
  • A döntést igénylő ügyek döntéshozó számára való előkészítése; előterjesztés és javaslattétel
  • Végrehajtási ügyek teljes körű intézése
  • Pénzügyi tételek rögzítése;
  • Hivatalos szervekkel való kapcsolattartás (Végrehajtó, Bíróság, Földhivatal)
  • Adminisztráció

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (különösen: Word, Excel);
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Monotónia-tűrés;
  • Eredményorientált szemlélet;
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Követeléskezelésben, végrehajtásban vagy jogi eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Végrehajtói irodában, vagy faktorcégnél szerzett több éves gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern irodai infrastruktúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest I. kerület.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással küldje el.

Budapest