Közbeszerzési tanácsadó, közbeszerzési referens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Közbeszerzési tanácsadó, közbeszerzési referens

munkakör

Széles körű ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó cég keres a közbeszerzés iránt érdeklődő kezdő- vagy gyakorlott munkatársat.

Munkakör, feladatleírás:

  • Közbeszerzési eljárások előkészítése, teljes körű lebonyolítása ajánlatkérők képviseletében, közbeszerzési eljárási cselekményeken történő részvétel,
  • Közbeszerzési eljárások dokumentumainak (felhívások, dokumentációk, szerződéstervezetek, tájékoztatók, jegyzőkönyvek) elkészítése
  • Kapcsolattartás ajánlatkérőkkel,
  • Közbeszerzési eljárások dokumentumainak közbeszerzési-jogi utóellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (jogász diploma előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Elhivatottság, kitartás, megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tűrő képesség, önálló és precíz munkavégzésre való alkalmasság és szándék
  • Jó tárgyalási-, és szervezőkészség, proaktivitás
  • pályakezdő (maximum kettő év gyakorlat a diploma megszerzését követően) státusz vagy
  • minimum 1 éves közbeszerzési jogi gyakorlattal rendelkező jogász

Előnyök:

  • a Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és magabiztos alkalmazása
  • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításában és/vagy minőségbiztosításban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkalégkör, barátságos munkakörnyezet, változatos feladatok
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Lehetőség folyamatos szakmai fejlődésre és széleskörű szakmai tapasztalatok megszerzésére
  • Versenyképes fizetés
  • Csapatmunka, stabil szervezeti háttér
  • Jól megközelíthető iroda, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest, Belváros

Fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Budapest