Közgazdász (Budapest)

Közgazdász

Elvárások

  • felsőfokú közgazdász (preferáltan pénzügy és számvitel szakos) végzettség (diploma),
  • államilag elismert középfokú nyelvvizsga,
  • Jártasság a komplex pénzügyi, számviteli elemzések elkészítésében,
  • Nem okoz gondot pénzügyi tervek, pályázatok elkészítése, értékelése.

Amit kínálunk

  • kezdő fizetés:bruttó 900.000 Ft
  • biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
  • folyamatos képzések
  • cafeteria juttatási csomag (bruttó 200.000 Ft)
  • ruházati ellátmány (éves szinten 96.625 Ft – ami szabadon elkölthető ruházat vásárlására)
  • rendszeres egészségügyi szűrések
  • szociális juttatások
  • sportolási lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • család- és gyermekbarát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Fényképes, magyar nyelvű, amerikai típusú, vagy EUpass önéletrajzzal

Budapest