Közönségszervező (Magyarország)

MÁV Zenekar jegy és bérlet értékesítő KÖZÖNSÉGSZERVEZŐ munkatársat keres munkaviszonyban!

A MÁV Szimfonikus Zenekar

KÖZÖNSÉGSZERVEZŐT

keres munkaviszonyban

A LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • a Zenekar jegyeinek és bérleteinek népszerűsítése, értékesítése
  • új nézők, célcsoportok megtalálása és bevonása
  • a közönségszervezéshez szükséges évados és előadásonkénti koncepció kidolgozása
  • a nézőszám növeléséhez szükséges tevékenységek megtervezése, előkészítése, lebonyolítása és ellenőrzése
  • a közönségkapcsolatokban felmerülő problémák felismerése és azok megoldása

A JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • értékesítési tapasztalat
  • proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • pozitív, mosolygós, lendületes személyiség
  • komolyzenei érdeklődés
  • MS Office gyors és magabiztos felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • komolyzenei végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Interticketes jegyrendszer ismerete

AMIT AJÁNLUNK:

  • izgalmas, kihívásokkal teli munka
  • biztos háttér, stabil jövedelem
  • havi bejelentett fix bér+jutalék
  • energikus, kedves csapat