Köztisztasági gépjárművezető (Budapest)

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

KÖZTISZTASÁGI GÉPJÁRMŰVEZETŐ
(köztisztasági ágazat)

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A forgalomirányítás által meghatározott köztisztasági-, esetenként hulladékgyűjtő jármű kezelése, közúti szabályok betartása,
  • a tehergépjárműre szerelt seprő-, mosó- és hóeltakarító (hóeke, hintőanyag szóró) berendezések kezelése,
  • fokozott ügyelés a rakodás, szállítás során a környezetszennyezés elkerülésére, higiéniai szempontok betartására,
  • a gépjármű és a felépítmény műszaki ellenőrzése.

Elvárások:

  •  „C” kategóriás jogosítvány
  •  legalább PÁV III, Digitális vezetői engedély
  •  GKI kártya (Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány)
  •  adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvány (OKJ + hatósági vizsga), amely a próbaidő után az FKF Nonprofit Zrt költségén megszerzendő

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, vagy november 15. és március 15. között határozott idejű munkavégzés,
  • munkarendtől, beosztástól, géptípustól, évszaktól függően akár bruttó 340 000 Ft átlagkereset,
  • munkabéredet évente fejlesztjük,
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • próbaidő utáni kimagasló cafetéria (SZÉP-kártya, Erzsébet kártya, nyugdíj és egészségpénztár, stb.)
  • stabil bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések,
  • igény esetén munkásszálló biztosítása,
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag,
  • jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör.

Munkavégzés helye:

  • 1037 Budapest, Csillaghegyi út 41.

vagy

  • 1151 Budapest, Károlyi S. u. 119.

vagy

  • 1211 Budapest, Szállító u. 2.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

„Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

a tárgyban kérjük, jelöld meg „Köztisztasági gépjárművezető”

Budapest