Köztisztasági kisgépes gépjárművezető (Budapest)

KÖZTISZTASÁGI KISGÉPES GÉPJÁRMŰVEZETŐT KERESÜNK
Határozott időre téli munkavégzés idejére
2018. november 15-től 2019. március 15-ig

Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal? Akkor legyél a csapatunk tagja!

Feladatok:

  • a forgalomirányítás által meghatározott köztisztasági-, esetenként 3,5 tonna alatti teherbírású hulladékgyűjtő jármű kezelése, közúti szabályok betartása,
  • „Kis kategóriájú” járda- és kerékpárút takarító gépre szerelt seprő-, mosó- és hóeltakarító (hóeke, hintőanyag szóró) berendezések kezelése,
  • fokozott ügyelés a rakodás, szállítás során a környezetszennyezés elkerülésére, higiéniai szempontok betartására,
  • a gépjármű és a felépítmény műszaki ellenőrzése.

Elvárások:

  •  „B” kategóriás jogosítvány,
  • három műszakos, folyamatos munkarendben való munkavégzés,

Előny:

  • „C” kategóriás hivatásos jogosítvány,
  • legalább PÁV III, Digitális Vezetői Kártya,
  • GKI kártya (Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány).

Amit kínálunk:

  • határozott idejű munkaviszony 2018. november 15.- 2019. március 15-ig,
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • próbaidő utáni kimagasló cafetéria (SZÉP-kártya, Erzsébet kártya, nyugdíj és egészségpénztár, stb.)
  • stabil bejelentett munkahely,
  • igény esetén munkásszálló biztosítása,
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés a Társaság üdülőiben, mobiltelefon előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag,
  • jó csapat, ingyenes társasági rendezvények, sportkör.

Munkavégzés helye:

  • 1027 Budapest, Erőd u. 3-5.

vagy

  • 1068 Budapest, Rippl Rónai u. 34-36.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

„Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

a tárgyban kérjük jelöld meg „Köztisztasági kisgépes gépjárművezető”

Budapest