Küldemény Feldolgozás (Budapest)

Prohumán

Szeretne plusz pénzt keresni karácsonyra? Ne habozzon! Hozza magával ismerősét is !Logisztika Küldemény feldolgozásra keresünk Budapesti partnercégünk számára munkavállalókat.

Küldemény Feldolgozás

Feladatok

  • Küldemény-feldolgozás
  • Kézi-gépi erővel történő anyagmozgatás
  • Raktárrendezés
  • Gépkocsi ki- és berakodása

Elvárások

  • Erős fizikum
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes hozzáállás
  • Bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Heti kifizetés
  • Heti netto 46.000-52.000 Ft/hét
  • Egyszerűsített foglalkoztatás (TB+SZJA önbefizető)
  • Választható 1 műszak: 07:00-15:20; 13:25-21:45; 20:00-04:20

Munkavégzés helye

IX. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest