Küldemények rendszerezése (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Magyarország egyik piacvezető promóciós ajándékgyártó és árusító cége, az Anda Present keres diák munkatársakat.

A Mind-Diák évente 10.000 diákot segít munkatapasztalathoz és pénzkereseti lehetőséghez. Legyél Te a következő!

Küldemények rendszerezése

Feladatok

  • Rendelések összekészítése
  • Árukiadás
  • Komissiózás
  • Szkennelés

Elvárások

  • Betöltött 17. életév
  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti min. 2 nap válallása (akár 4-6 órás műszakban is lehetéges)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: bruttó 1458 Ft/óra, azaz nettó 1240 Ft lesz az órabéred
  • Rugalmas, hetente készülő beosztás
  • Iskola mellett is végezhető diákmunka
  • Hosszú távú munkalehetőség

 Munkaidő

  • Hétfő és péntek között, heti minimum 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz.
  • Esetenként hétvégén is lehet dolgozni.
  • Általános munkaidő 7:30-16:00
  • Ha iskola után tudsz csak dolgozni: 13:30-22:00

Előnyök

Magaddal hozhatod a barátaidat vagy a testvéred, együtt gyorsabban telik az idő és könnyebben megy a munka is! Garantáltan jó hangulatban fogsz itt dolgozni, mert egy min. 5-10 fős diákokból álló csapat részese lehetsz!

Munkavégzés helye

Budapest XXII.

Budapest