Külkereskedelmi ügyintéző (Kecskemét)

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. A piacon trendet teremtő, folyamatosan megújuló termékei jelenleg Európában összesen 8000 értékesítési ponton – fele részben a franchise és „In-Store-Bakery” – „Pékség a boltban” hálózatában Fornetti márkanév alatt, illetve fele részben a retail szektorban 14 országban 18 partnerrel együttműködve 4000 sütési ponton jutnak el közvetlen a fogyasztókhoz. Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Fiatalos, dinamikus kereskedelmi csapatunk keres az alábbi munkakörre 1 fő új munkatársat:

Külkereskedelmi ügyintéző

Feladatok

  • A kereskedelmi osztály munkájában való aktív részvétel,
  • A kereskedelmi tervek és célok megvalósításának támogatása
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi új és régi partnerekkel szóban és írásban
  • Új kereskedelmi csatornák gondozása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (termékfejlesztés, logisztika)
  • Termékprojektek levezetése, ügyintézése, monitorozása
  • Beszámolók, prezentációk, statisztikák előkészítése
  • A projektekhez kapcsolódó fordítási munkák elvégzése

Elvárások

  • Legalább középfokú angol és német kommunikáció képes nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magas szintű problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Megbízhatóság, precizitás, felelősségtudat, csapatszellem
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélkapcsolat és partnerkezelés területén szerzett jártasság
  • Felsőfokú kereskedelmi vagy külkereskedelmi végzettség
  • Élelmiszer és/vagy pékáru kereskedelem területén szerzett ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil hátterű, piacvezető nemzetközi vállalat
  • Támogató, emberközpontú vállalati kultúra
  • Szakmailag kiváló, együttműködő csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkahelyi környezet
  • Modern informatikai és műszaki háttér

Munkavégzés helye

Fornetti Kft. központi irodája, 6000 Kecskemét, Városföld dűlő 92.

Fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással küldd el.

Kecskemét