Külterületi karbantartó, üzemeltető (Budapest)

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Külterületi karbantartó, üzemeltető

Elvárások:

Jó fizikum, külterületi munkák elvégzéséhez, B és/vagy C kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat (3,5 t), Hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat, Fűnyíró berendezések használata (kistraktor, önjárós, fűkasza, stb.), 2-3 fős csoport vezetése, irányítása

Előnyt jelent:

E kategóriás jogosítvány, Egyéb gépkezelői engedély

Feladatok:

Fűvágás és bokrok metszése, hó eltakarítás, jégmentesítés, Kisebb kivitelezési feladatok elvégzése, Kerítés javítás, festés, kerti csapok ellenőrzése, javítása, Vízellátási, gépészeti, épületvillamossági berendezések kisebb javítása, ellenőrzése, üzemben tartása, Külterület karbantartása az irodaház körül

Amit kínálunk:

Változatos feladatok, Határozatlan idejű munkaszerződés, Dinamikus csapat, Napi 8 órás munkaidő, Előrelépési lehetőség

Budapest