Kutató - projektvezető (Pécs)

Kutató - projektvezető

Leírás

Feladatok

  • Részvétel előre meghatározott fejlesztési tervek elkészítésében, a tervek megvalósításában és a kidolgozott termékek időben történő leszállításában
  • A laboratóriumi munka irányítása és részben kézi végrehajtása, ideértve az immunvizsgálatok tervezését, végrehajtását és értékelését
  • A különböző osztályok közötti kommunikáció és együttműködés megkönnyítése
  • A jelenleg alkalmazott ISO szabvány betartása és a kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása
  • A fejlett technológiák átadása a termelésbe
  • Költségvetés tervezés, költségkövetés
  • A projektcsoport működésének koordinálása és irányítása
  • Rendszeres jelentéstétel az érdekelt felek felé
  • A piacon megjelenő termékeink támogatása és továbbfejlesztése

Elvárások

  • Okleveles biológia, kémia, biokémiai mérnöki tudományok, biotechnológia vagy a kapcsolódó területeken
  • Minimum 2 éves munkatapasztalat
  • Bizonyított vezetői vagy projektmenedzsment tapasztalat
  • Szakértelem az alábbi területek egyikében: Immunanalízis fejlesztés, molekuláris biológia, antitest fejlesztés, valamint szerves, bioorganikus vagy bioorganikus kémia.
  • Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven (írásbeli és szóbeli)
  • Haladó szintű ismeretek a Microsoft Office programról

Amit kínálunk

  • Kihívást jelentő munka egy nemzetközi és innovatív vállalatnál
  • Izgalmas és kihívásokkal teli projektek
  • Relokációs támogatás
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs