Laboráns (Kacsóta)

A hirdetés már lejárt!

Feladatok

  • Beérkező alapanyagok vizsgálata
  • Félkész és késztermékek mikrobiológiai és analitikai vizsgálata
  • Gyártósor higiéniai ellenőrzése mosás és fertőtlenítés után
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
  • Jó gyártási gyakorlat betartása / betartatása a gyár összes területén
  • Laboratóriumi higiénia betartása
  • Minőségellenőrzés az előírt gyártási folyamatok szerint

Elvárások

  • középfokú vegyipari (vegyész/vegyésztechnikus), vagy élelmiszer analitikus végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • gyorsaság, önállóság
  • nagy munkabírás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • pontos munkavégzés, jó megfigyelőképesség

Előnyök

  • laboratóriumi tapasztalat
  • mikrobiológiai ismeretek
  • analitikai ismeretek
  • gyártás/ termelésben szerzett laboránsi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál.
  • Előrelépési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (bónusz, év végi jutalom, kp juttatás, dolgozói kedvezmények)
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye

Kacsóta, Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével!

Kacsóta