Labormenedzser/Tanszéki mérnök (Budapest)

Labormenedzser/Tanszéki mérnök

Feladatok

  • Orvosbiológiai kísérleti munka irányított végzése, dokumentálása
  • Kísérleti állatokkal, sejtkultúrákkal, in vitro körülmények között végzett kutatási munkák felügyelet melletti elvégzése
  • Az Intézet kutatási munkáihoz szükséges anyagok, eszközök beszerzésében és nyilvántartásban való részvétel
  • Laboratóriumi munka segítése, oldatok készítése
  • Laboratórium minőségi és biztonsági előírások szerinti működésének biztosítása

Elvárások

  • Szakirányú képesítés: BSc vagy MSc végzettség biológus vagy hasonló természettudományos területen
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Csoportban és egyéni munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség

Előnyök

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • ECDL vizsga
  • Western blot, PCR, sejttenyésztési tapasztalat
  • Patkányon vagy egéren végzett in vivo munka tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete, SOP, GLP, ISO ismerete
  • Biológiai laboratóriumi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés (PhD megszerzésének lehetősége)
  • Teljes munkaidő
  • Kiemelt bérezés
  • Határozott idejű közalkalmazotti jogviszony (2020.05.31-ig), kölcsönös megelégedettség esetén 4 évvel meghosszabbítható
  • Fiatalos csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.
Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet

Munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően azonnal
A pályázatok benyújtásának határideje: 2019.06.30.
A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest