Laborvezető (Győr)

(Győr, Pápa, Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Felelősségteljes munkakörbe keresünk egy gyártási tevékenységet folytató vállalat részére vezetőt, a következő pozícióba:

Laborvezető

Feladatok

  • A mérőberendezés felügyelő és mérőeszköz felügyelő munkájának koordinálása;
  • A mérőeszközök nyilvántartásával és pontosságellenőrzésével kapcsolatos feladatok elvégzése a minőségirányítási szabályozások betartásával;
  • Minőségbiztosítási rendszerkövetelmények betartatása;
  • Hibás termék kezelése;
  • Roncsolásos és roncsolásmentes vizsgálatok folyamatának felügyelete, minőségügyi dokumentációk alapján;
  • Mérőszobai technikusok munkájának koordinálása;
  • Riportolás a minőségügyi vezető részére;
  • ERP-ban lévő ellenőrzési tervek karbantartása.

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz
  • Bejárás támogatása
  • 1 műszakos munkarend
  • Felelősségteljes munkakör

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 2 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • PC-DMIS szoftverismeret

Munkavégzés helye

  • Pápa, Veszprém

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és ha lehet angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr