Lakatos (Kőröstetétlen)

Karrier a Kőröstej Csoportnál

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Új munkatársakat keresünk

kőröstetétleni gyártóüzemünkbe

   Szolnok közelében

       Lakatos

              munkakörbe.

Feladatok

  • Tejipari gépek, berendezések rendszeres ellenőrzése, a műszaki állapot és az üzemkészség előírások szerinti fenntartása
  • Esetleges meghibásodások, rendellenességek jelzése, hibák elhárítása
  • Karbantartási, üzemellenőrzési munkák elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyök

Több szakma együttes ismerete

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, év végi jutalom
  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Kőröstetétlen