Lakatos / hegesztő (Bana)

Lakatosipari vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Lakatos / hegesztő

Elvárások:

  • Szakmai gyakorlat vagy ambició

Előnyt jelent:

  • Műszaki rajzolvasás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Széleskörű eszközhasználat,
  • Irányításra alkalmas (technikus)

Feladatok:

  • Alkatrészek elkészítése rajz vagy technológiai utasítás alapján egyéni vagy csapatmunkában,
  • Darabolás (kézi v. gépi), fúrás, vágás, csiszolás,
  • Hegesztési eljárások (CO, AWI, elektróda) stb.,

, Megbízóról:,

Lakatosipari vállalkozás. Elsősorban autóiparnak szállítanak be, gépelemeket félkész és kész állapotban, Műhelyük rendelkezik a lemez- és szálanyag megmunkálásához szükséges (lézervágógép, daraboló, élhajlító, hegesztő és egyéb) eszközökkel.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem (nettó 200.0000-280.000),
  • Mozgóbér, bejárás támogatása, évvégi premizálás,
  • Munkavégzéshez szükséges szakmai képzések biztosítása,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Bana

Bana