Lakatos karbantartó (Oroszlány)

Legyünk együtt sikeresek!

  Fémipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Lakatos karbantartó

Feladatok

  • Gépek, berendezések, működést biztosító kiszolgáló rendszerek karbantartása, hibaelhárítása;
  • A gyárterületén működő gépek, berendezések, rendszerek működőképességének biztosítása;
  • Rendszeres és időszakos karbantartások elvégzése;
  • Hibaelhárítás szoros együttműködésben az elektromos karbantartókkal és a gyártásban résztvevőkkel;
  • Pneumatikus elemek felújítása (hajtóművek, szelepek…);
  • Elvégzett javítások számítógépes dokumentálása;
  • A szakterülethez kapcsolódó biztonságtechnikai és balesetvédelmi előírások, eljárások betartása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat (pl.: lakatos, gépszerelő)
  • Szakmai tapasztalat termelő vállalatnál mechanikai karbantartási területen (min. 5 év)
  • Fémmegmunkáló gépek javításában szerzett tapasztalat (pl.: excenterprések)
  • Hegesztési gyakorlat
  • Fémipari rajzismeret
  • Pneumatika ismeretek és alkalmazásukban szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Kétműszakos munkarend vállalása (6-14 és 14-22)

Előnyök

  • Targonca és/vagy darukezelői jogosítvány

Az ideális pályázó:

  • Önálló munkavégzésre képes

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Oroszlány