Lakatos / lemezlakatos (Törökbálint)

Német tulajdonú légtechnikai komponenseket gyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Lakatos / lemezlakatos

Elvárások:

Szakirányú végzettség, Megbízható műszaki rajzolvasás készség, Acélszerkezet összeállításában szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

Hegesztési gyakorlat, Megbízható, precíz munkavégzés

Feladatok:

Vállalat termékein meghatározott szerkezeti és összeállítási munkák elvégzése, A munkabiztonsági követelmények betartása, A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása, , Megbízó:, Német tulajdonú légtechnikai komponenseket gyártó cég, magyarországi leányvállalata, 25 éve vagyunk a Magyar és kelet európai piacon, amire már 15 éve a hazai üzemünkben gyártjuk a termékeinket, Stabil háttér, rendezett precíz gyártási folyamatok jellemeznek bennünket

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, A jó munkát egy 13. fizetéssel is jutalmazzuk, Egyműszakos munkarend, Hosszú távú, biztos munkahely, , Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Törökbálint