Lakatos-németországi munkavégzéssel (Németország)

-németországi munkavégzéssel

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Lakatos-németországi munkavégzéssel

Leírás

A németországi Bad Waldseeben fekvő partnercégünk, 2012 óta sikeresen működő munkaerő-kölcsönző cég folyamatosan kínál és segít Németországban és Ausztriában a legoptimálisabb munkalehetőségek megtalálásában.

Ezúttal németországi munkaerő-közvetítő partnercégünk számára keresünk lakatos pozícióba munkavállalókat az alábbi az alábbi helyszíneken:

  • Kisslegg
  • Ravensburg
  • Friedrichshafen
  • Ulm
  • Reutlingen
  • Isniy im Allgäu
  • Sigmaringen

az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • üzemi gépek karbantartása
  • munkavégzés technológiai leírás, műszaki dokumentáció és rajz alapján

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Közepesen jó A2 vagy B1 (kommunikáció képes) szintű nyelvtudás

Előnyök

  • Saját gépkocsi
  • Mobilitás, változó munkahely vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, német bejelentés
  • Fizetés megegyezés, tapasztalat és nyelvtudás szerint
  • Megrendelő által fizetett​​ szállás

Munkavégzés helye

  • Bad Waldsee