Lapszabász (Herend)

Lapszabász

Az ÁRKOSSY BÚTOR Kft. egy 30 éve alapított családi tulajdonban lévő, elismert, egyedi, prémium bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozás. Mint ahogy az évek során mindig, ma is erős, felkészült, kreatív csapattal dolgozunk, melynek Te is részese lehetsz!

Ha szeretnél egy kiszámítható, megbízható munkahelyet, ahol a közösség értékes tagja lehetsz, csatlakozz hozzánk Lapszabász pozícióba Herenden található üzemünkben.

A feladatok:

  • bútorlap táblák szabása automata lapszabászgép segítségével

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • precizitás, munkára igényes attitűd
  • terhelhetőség
  • önálló-, illetve a csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

  • egyműszakos munkarend: 06:00- 14:40-ig (h-p)
  • segítjük szakmai fejlődésed, hiszen továbbképzési lehetőséget biztosítunk, sőt, a szakképesítésed megszerezésében is támogatunk
  • kivételes betekintést nyerhetsz egy olyan világba, ahol komplett szállodák, nemzetközileg ismert cégek irodái, villák, magánházak és kastélyok berendezései készülnek
  • egy innovációra nyitott csapat tagja lehetsz
  • támogatjuk a munkába járásodat

 Ha élnél a lehetőséggel, ne habozz, jelentkezz!

Herend