Launch manager (Veszprém megye)

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LAUNCH MANAGER

Feladatok

  • Projektek vezetése, irányítása
  • A projekt tervben meghatározottak időbeni végrehajtatása
  • Erőforrások biztosítása, budget felügyelet
  • Célok elérése, a projekt sikerének biztosítása
  • Megbeszélések összehangolása, projektcsapat irányítása
  • A projekt műszaki feltételeinek (beruházások), a termelési kapacitás rendelkezésre állásának biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel a projekt megvalósításának folyamatában
  • A projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • Vevői validációs folyamat koordinálása, PPAP jóváhagyatása, a termék vevőhöz időben történő kiszállításának biztosítása
  • Együttműködés a társosztályokkal, a fejlesztési területtel

Elvárások

  • Felsőfokú gépész, villamosmérnök vagy mechatronikai végzettség
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló koordináló és szervezőkészség
  • Erős együttműködő készség, fejlesztő attitűd
  • Proaktív szemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, 13. havi fizetés, bónusz, bejárás támogatás)
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye