Lead developer (e-f06) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy Európai munkaerő közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk egy folyamatosan fejlődő online csomagszállítás szervező cég, mely most IT csapatába keres egy vezető fejlesztőt.

Amit a cégről tudni érdemes: több, mint 7 éve úttörő Magyarországon a csomagküldési szolgáltatások összehasonlításában és továbbértékesítésében, mindez egy folyamatos fejlesztés alatt álló szuper weboldalon, több, mint 25.000 regisztrált felhasználóval.

LEAD DEVELOPER (E-F06)

Az ideális jelölt

  • rendelkezik csapatvezetői tapasztalattal
  • tapasztalt összetett C# rendszerek fejlesztésében, optimalizálásában
  • rendelkezik Entity Framework tapasztalatokkal
  • ismeri a forráskód verziókövető megoldásokat
  • ismeri az MS SQL-t és a tárolt eljárásokat
  • nem riad vissza a régebbi technológiáktól (Visual Basic)
  • dolgozott felhőben működő (Azure) megoldásokon
  • rendelkezik Webes fejlesztési tapasztalatokkal
  • szerzett tapasztalatot agilis projektekben

A feladatai lesznek

  • meglévő rendszerek feltérképezése, dokumentálása (VBA, C#, tárolt eljárások, Angular)
  • javaslattétel fejlesztési irányokra, optimizálásra
  • fejlesztői csapat vezetése, junior fejlesztők koordinálása, coach-olása
  • User Story-k fejlesztési igényeinek (story points) becslése
  • junior fejlesztők munkájának felülvizsgálata (code review)
  • meglévő és új rendszerek fejlesztése
  • minőségi programkód létrehozása, dokumentálása, tesztelése
  • kapcsolattartás a felhasználókkal

Szükséges nyelvtudás

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

  • versenyképes bérezés (példás fizetési fegyelem, megbízható munkaadó)
  • könnyen megközelíthető iroda
  • fiatalos, jó hangulatú és rugalmas csapat
  • juttatások, kávé stb.

Kezdés: ASAP

Fizetés: megegyezés szerint, alkalmazotti jogviszony, általános munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, 12. Kerület (Déli Pályaudvar, ill. Széll Kálmán tér közelében)

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú magyar/angol önéletrajzát az oldalon.

Budapest