Lean mérnök (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Lean mérnök

Feladatok

  • Termelési folyamatok optimalizálása;
  • Gyári értékáram térkép készítése és annak karbantartása;
  • Fejlesztési projektek végrehajtása;
  • Gyári mutatószámok számítása;
  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projektek végrehajtása;
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése;
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése;
  • Oktatások megszervezése, megtartása;
  • Gyártósori layout és a munkafolyamatok tervezése lean szempontból;
  • KAIZEN Workshopok szervezése és moderálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Projektszemlélet;
  • MS Office ismeret.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag
  • Bejárási támogatás
  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége
  • Változatos munkakör

Munkavégzés helye

  • Mór, Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór