Lean mérnök (Mór)

(Mór, Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Lean mérnök

Feladatok

  • Lean projektek tervezése, szervezése és felügyelete;
  • Új ötletekre és folyamatokra vonatkozó workshopok szervezése;
  • Lean szemléletmód kialakítása, bevezetése és fejlesztése;
  • A Lean projekt és akciók utókövetése, értékelése, beszámolók készítése;
  • A Lean oktatások tervezése és aktív részvétel a munkatársak képzésében;
  • Szoros együttműködés a termelésvezetéssel és a folyamatmérnökséggel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • 2-3 év releváns szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Motiváló juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Mór, Székesfehérvár

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969 (Wéber Kinga)

Mór