Lean mérnök (Mosonszolnok)

Legyünk együtt sikeresek!

 Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Lean mérnök

Feladatok

  • Lean eszközök és módszerek alkalmazása,
  • Termelési rendszer, gyártási folyamatok optimalizálása Kaizen irányelvek mentén,
  • Workshopok szervezése, ütemezése, lebonyolítása együttműködve a társrészlegekkel,
  • Workshopon elfogadott intézkedések megvalósításának nyomon követése,
  • Vállalati célok elérése, termelékenységjavítás,
  • Aktív részvétel az új megoldások kidolgozásában, hatékonyságnövelő projektekben és fejlesztési csapatmunkában való részvétel,
  • Tréner, tanácsadó, mentor szerepkörben munkatársak fejlesztése,
  • 5S,C/O, SMED, TPM, VSM.

Elvárások

  • Főiskolai végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett min.2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Megbízható német vagy angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft OFFICE)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, széles körű juttatási csomag
  • Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
  • Izgalmas feladatok és valódi szakmai kihívások egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rendszeres szakmai képzések biztosítása

Előnyök

  • Műszaki, gazdálkodás- és szervezéstudományi, természettudományi végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Projekt tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP, stb.)
  • 6 Sigma

Munkavégzés helye

  • Mosonszolnok

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mosonszolnok