Lean mérnök /VSM/ (Kecskemét)

     Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális vállalat részére keresünk bővülés miatt szakembert, a következő pozícióba:

Lean mérnök /VSM/

Feladatok

  • Value Stream Mapping feladatok ellátása;
  • Lean rendszer működtetése, folyamatos hatékonyságnövelés;
  • Lean oktatások lebonyolítása;
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizálása, ezen projektek koordinálása;
  • 5S munkahelyi standardok kialakításában és fenntartásában való részvétel;
  • Az operatív munkához kapcsolódó dokumentációk vezetése;
  • A minőségbiztosítási előírások betartása és betartatása.

Elvárások

  • Főiskolai végzettség
  • VSM tapasztalat és ismeret
  • Lean gondolkodásmód
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 2 havi bónusz, cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Tréningek lehetősége

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

A tárgy mezőben legyen: Lean mérnök, Kecskemét, Kiss Bernadett részére
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-1-231-0367, +36 30-9430259

Kecskemét