Lean mérnök (Veszprém megye)

Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Lean mérnök

(HF 12-8183)

pozícióba.

Feladatok

  • Lean fejlesztési projektek indítása, koordinálása,
  • Lean képzések szervezése, tartása, képzési anyagok aktualizálása,
  • Költségoptimalizálási lehetőségek feltárása,
  • Kaizen workshopok szervezése, eredmények bevezetése, működtetése,
  • Gyártási- és gyártástámogató folyamatok felülvizsgálata, jobbítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdő és tapasztalt jelöltek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások,
  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Rugalmas munkaidő-beosztás.

Egyéb

Munkavégzés helye: Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a  „HF 12-8183”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu