Lean mérnök / CI coordinator (Fejér megye) (Székesfehérvár)

(Fejér megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk bővülés alatt áll és a nagy bővülés magával vonja, hogy a folyamataikat próbálják fejleszteni, ahol csak lehet.

Hozzájuk keresünk kollégát, az alábbi pozícióba:

Lean mérnök / CI coordinator (Fejér megye)

Feladatok

  • Gyári értékáram térkép készítése és annak karbantartása;
  • VSM-ek alapján fejlesztési projektek végrehajtása;
  • Termelési folyamatok optimalizálása;
  • Gyári mutatószámok számítása és ezek alapján fejlesztési projektek véghezvitele (gépkihasználtság/kapacitás kihasználtság; működési költség/egyenértékes mutató);
  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projektek önálló végrehajtása; az eredmények kimutatása és értékelése;
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése;
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése;
  • Gyártósori layout és a dolgozói munkafolyamatok tervezése lean szempontból;
  • KAIZEN Workshopok szervezése és moderálása;
  • Oktatások megszervezése, megtartása;
  • CI csoport képviselete nemzetközi beszámolókon (riportok készítése, a legjobb gyakorlatok prezentálása).

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség;
  • 5 év gyakorlat a Lean rendszer elméleti és gyakorlati alkalmazásában;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Piac átlag feletti bérezés, juttatási rendszer ÉS
  • Feladatok, felelősségi körrel együtt! Azoknak javasoljuk, aki kreatívak, szereti a változatos munkakört és a lean iránt elkötelezettek!
  • Jó hír: a gyárigazgató is a változást támogatja, így felsővezetői szinten is támogatást fog kapni.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Jelentkezek az állásra a weber.kinga@hire-one.hu email címen keresztül!
Tárgy mezőben: Lean mérnök, CI coordinator

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969 (Wéber Kinga).

Székesfehérvár