LEAN supervisor (Oroszlány)

(Oroszlány, Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

LEAN supervisor

Feladatok

  • LEAN tevékenységek elvégzése, javító intézkedések meghozatala;
  • A LEAN terület vezetése;
  • A LEAN területeit érintő kérdésekben együttműködés a társterületekkel;
  • Termelési folyamatok elemzése és értékelése, javító intézkedések meghozatala;
  • A KPI adatok elemzése és javaslattétel a termelékenység-javítására;
  • Részvétel a szervezetet érintő szabályozások kidolgozásában;
  • A szervezet költségeinek elemzése, költségcsökkentő javaslatok tétele;
  • A termelékenység folyamatos javítása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Többéves releváns mérnöki tapasztalat;
  • LEAN bevezetésében való jártasság;
  • Autóipari területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Bónusz
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

  • Oroszlány, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/791-5969 (Wéber Kinga), +36 34/480-380

Oroszlány