Let's go Man-GO program (Budapest)

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 18 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Man-GO program

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, PROFI KERESKEDELMI MANAGERRÉ VÁLSZ!

A LET'S GO MANGO VIDÉKI (DEBRECEN ÉS MISKOLC KÖRNYÉKE) JELENTKEZŐKNEK NYÚJT LEHETŐSÉGET ÉS TÁMOGATÁST A BUDAPESTI FELKÖLTÖZÉSHEZ ÉS MUNKAVÉGZÉSHEZ

Let'go Man-GO program mobilitási ajánlata:

A szokásos kiválasztási és felvételi eljárást követően azon junior managerek számára, akik már az integrációs időszakban vállalják a Budapestre költözést és budapesti áruházban történő munkavégzést.

A felvételt követően 2 hónap vállalati integráció a miskolci vagy debreceni áruházban, valamint budapesti elméleti képzés a MAN-GO programnak megfelelően, ezt követően a 3. hónaptól budapesti munkavégzés

Amit adunk:

  • a belépést követő 3. hónapban – 1 hónapon át - szállást biztosítunk a junior manager számára Budapesten
  • o ezen időszak alatt +2 nap szabadság, jövőbeni albérlet keresésére
  • o sikeres vizsga esetén +1 hónap bér mobilitási bónuszként kifizetve

Feladatok

  • a jelentkező már az első naptól kezdve kereskedelmi feladatokat végez, valódi felelősséggel rendelkezik, és fix jövedelmet kap a képzés időszaka alatt
  • a 12 hetes periódus alatt gyakorlati tapasztalatot szerez, elméleti oktatásokon, szakmai képzéseken vesz részt, aminek segítségével megtanulja egy áruosztály kereskedelmi és akciós politikájának, és gazdasági eredményeinek irányítását
  • mentori és szakmai vezetők segítségével, gondosan felépített tréningprogramon keresztül sajátítja el a vezetői feladatokat, hogy önállóan képes legyen egy 3-15 fős csapat irányítására és fejlesztésére
  • a program befejeztével osztályvezetői kinevezésre, majd további sikerekre, karrier lehetőségekre számíthat

Elvárások

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • pályakezdő vagy, esetleg 1-2 éves munkatapasztalatod van
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Power Point)
  • vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad, és szeretsz csapatban dolgozni
  • kitűnő problémamegoldó képességgel, szervezőkészséggel és döntőképességgel rendelkezel
  • eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkavégzés helye

A program 1-2 hónapjában Auchan Debrecen vagy Auchan Miskolc
A program 3. hónapjától Budapest és környékének valamely áruháza:

  • Auchan Óbuda
  • Auchan Budaörs
  • Auchan Budakalász
  • Auchan Csömör
  • Auchan Dunakeszi
  • Auchan Fót
  • Auchan Soroksár
  • Auchan Solymár
  • Auchan Szigetszentmiklós
  • Auchan Savoya Park
  • Auchan Maglód
  • Auchan Törökbálint
  • Auchan Szolnok
  • Auchan Székesfehérvár

Budapest