Linux Rendszergazda-B114LR (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Linux Rendszergazda

Partnercégünk nagy múltal rendelkezik többek között személyazonosító okmányok, adó-és zárjegyek, illetve útlevelek nyomtatásában, emellett pedig üzleti-és bizontsági nyomtatványok is megtalálhatóak a termékeik között. A cég legújabb csapattagját keressük Linux Rendszergazda kolléga személyében.

Pozíció azonosító: B114LR

Feladatok

  • Informatikai infrastruktúra üzemeltetése, meghibásodott eszközök, szoftverek hibaelhárítása
  • Felhasználók és informatikai rendszerek második szintű támogatása
  • Feladatok előkészítése harmadik szintű támogatás számára
  • Kapcsolattartás az első szintű támogatással
  • Szerverek, szolgáltatások és számítógépek installációja,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szervizekkel
  • Logok, jelentések elemzése, nyilvántartások kezelése
  • Szakmai dokumentáció elkészítése
  • Informatikai rendszerek, adatok, információk védelme

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Az alábbi technológiák ismerete:
  • IBM/Lenovo,
  • Cisco,
  • VMware
  • HAProxy
  • Apache,
  • MySQL / MariaDB,
  • Wildfly, JBoss, Tomcat

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest