Linux Rendszerüzemeltető (Budapest)

Linux Rendszerüzemeltető

Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok

  • A rendszerek monitorozása /problémafeltárás / megoldások kidolgozása (például automatizálás segítségével)
  • A kiszolgálást végző infrastruktúra és szolgáltatások üzemeltetése, fejlesztése
  • Együttműködés a fejlesztő csapatokkal, a szolgáltatások érdekeinek képviselete
  • Fejlesztők és tesztelők támogatása az online szolgáltatások használatában
  • A rendszerek proaktív monitorozása
Elvárások
  • Szakirányú diploma/ felsőfokú végzettség megléte
  • Legalább 1-2 év Linux rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Adatbázisok valamelyikének ismerete
  • Virtuális rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Előny
  • (Apache) Webszerver ismerete
  • Middleware (Glassfish) ismerete
  • Reguláris kifejezések használata
  • (Postgre)SQL nyelv ismerete
  • Felhős környezetek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Container-ek (Docker, Kubernetes) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Konfiguráció management (Ansible, Puppet, Chef)
  • Valamilyen programnyelv ismerete (pl. Perl, Python, Java, C/C++)
Mit várhatsz a cégtől?
  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern infrastruktúra
  • Rugalmas munkaidő

Budapest