Logisztikai asszisztens (Budapest)

Logisztikai asszisztens

Feladatok

  • Logisztikai feladatok ellátása (megrendelések, kimenő és bejövő számlák, vevői reklamációk, szervizigények kezelése)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és az anyavállalattal
  • Értékesítés támogatása

Elvárások

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség (kereskedelmi, gazdasági)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Adminisztratív és logisztikai feladatokban való jártasság
  • Önálló feladatvégzés, rugalmasság, precizitás
  • Jó szervező, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Munkavégzéshez szükséges számítástechnikai ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk

  • Budapesti munkavégzés
  • Kellemes munkakörnyezet, családias légkör
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest