Logisztikai asszisztens (Budapest)

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzési, logisztikai és értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Fuvarszervezés; a szállítás során felmerülő problémák kezelése
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése, a vállalati rendszerben történő adminisztrációja
  • Kapcsolattartás a külföldi és belföldi beszállítókkal, reklamációk kezelése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, rögzítése
  • Havi és negyedéves bevallások, statisztikák elkészítése
  • Készlet nyomon követése; részvétel a leltárfolyamatokban, adatok rögzítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség vagy 2-3 év kereskedelmi cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív kommunikáció képes angol nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Proaktív szemlélet, komplex gondolkodásmód
  • Gyógyszeripari és/vagy nagykereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Erős MS Office (Excel) háttér, vállalati informatikai rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Színvonalas körülmények
  • Teljes munkaidő, alkalmazotti státusz
  • Azonnali kezdés

Önéletrajzokat WORD és PDF. formátumban várjuk, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest