Logisztikai beszerzési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A 4flow egy német tulajdonban lévő, logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat, amely ügyfeleinek légi és közúti szállítmányozási szolgáltatás területén nyújt segítséget. Az irodánk a Népliget Centerben található.

Logisztikai beszerzési gyakornok

Feladatok

  • Projektek támogatása: adatgyűjtés, elemzés, döntés előkészítés
  • Szerződésmódosítások, szerződések kezelése
  • Kapcsolattartás a fuvarozó partnerekkel írásban és szóban
  • Kapcsolattartás belsős társfunkciókkal

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (még legalább fél évig)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Haladó szintű Excel ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Utazási hajlandóság a berlini irodánkba a betanulás idejére

Munkaidő

Hétfő és péntek között heti minimum 20 óra vállalása.

Amit kínálunk

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatal csapat
  • Szakmai tapasztalat szerzése
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Heti egy alkalommal közös reggeli az irodában valamint friss gyümölcsök

Előnyök

  • Német nyelvtudás
  • Logisztikai területen folytatott tanulmányok - ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest