Logisztikai és szállítmányozási vezető (Fejér megye)

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Logisztikai és szállítmányozási vezető

(13-8762)

pozícióba.

Feladatok

  • Szállítmányozási feladatok irányítása,
  • Beosztottak irányítása, szakmai felügyelete, fejlesztése,
  • Szállítmányozói reklamációkezelésben való részvétel,
  • Költségcsökkentési akciók végigvitele,
  • Logisztikai folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Szállítmányozási területen szerzett több éves tapasztalat,
  • Logisztikai / szállítmányozási területen szerzett néhány éves vezetői tapasztalat,
  • Gyártó közegben szerzett munkatapasztalat (előny az autóipari háttér),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8762”-es referenciaszám feltüntetésével.

www.humanfield.hu