Logisztikai- és ügyfélszolgálati vezető (Tatabánya)

Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához az alábbi munkakörbe keresünk műszaki szakembert:

LOGISZTIKAI- ÉS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

Feladatok

  • Az ügyvezetésnek riportolva koordinálja és ellenőrzi a belső logisztikai folyamatokat
  • Irányítja a vevői kapcsolattartásért felelős – mintegy negyven fős – ügyfélszolgálatot, továbbá a műszakvezetők és az anyagmozgatók munkáját
  • Munkájának két fő területe: belső logisztika (bejövő árutól-kimenő áruig anyag és árumozgatás, raktár, termelésellátás), vevői kapcsolattartás (kapcsolattartás a termeléstervezőkkel, a vevői megrendelések és kapacitás összegzése, kommunikációs feladatok), QAD

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál szerzett szakmai gyakorlat
  • Vezetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Rugalmasság

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Küldje el fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: LOGISZTIKAI- ÉS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ, Tatabánya környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Tatabánya