Logisztikai gyakornoknak (Eger)

(Eger, Maklár)

Prohumán

Szakmai gyakorlati helyet keresel? Szeretnéd kipróbálni magad a munka világában? Szeretnéd a nyári szabadidődet hasznosan eltölteni, és még pénzt is keresni? Itt a lehetőség, jelentkezz hozzánk:

Logisztikai gyakornoknak

és dolgozz partnercégünknél, aki autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket gyárt személygépjárművek és tehergépjárművek számára!

Feladatok

  • Logisztikai csoport mindennapi munkájának támogatása,
  • Adminisztratív háttértámogatás,
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás,

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek kifejezetten MS Office ismerete
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Minimum heti 30 óra vállalása (H-P)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális szervezetben
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Versenyképes gyakornoki bér
  • Céges buszjárat használatának lehetősége
  • Ingyenes/ kedvezményes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Eger, Maklár

Prohumán
Eger