Logisztikai igazgató (Budaörs)

(Budaörs, Győr, Komárom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

 Autóipari gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Logisztikai igazgató

Feladatok

  • A beszerzésen kívül a teljes logisztikai folyamat kialakítása, irányítása, folyamatok módosítása - amennyiben szükséges ;
  • A vevők óránkénti kiszolgálásának biztosítása;
  • Lehívások kezelése, szoros együttműködésben a társterületekkel;
  • A területéhez tartozó csapat felépítése, emberek kiválasztása, összetartása, később motiválása;
  • SAP bevezetés támogatása, később alkalmazása;
  • Új termékek bevezetésének logisztikai támogatása;
  • Riportolás az eu-i supply chain manager részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai vezetői tapasztalat,
  • Autóiparban szerzett vezetői tapasztalat (min. 20 fő)
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, bónusz
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is
  • Cafeteria ÉS
  • Önmegvalósítást támogató vállalati kultúra
  • Egy stabil, 20 gyárral rendelkező tőzsdén jegyzett vállalat tagja lehet a leendő kolléga

Munkavégzés helye

  • Győr, Komárom

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 436-0610 (Nagy Gábor), +36 34/480-380

Budaörs