Logisztikai Igazgató (Bács-Kiskun megye) (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Logisztikai Igazgató (Bács-Kiskun megye)

Feladatok

  • Logisztikai terület teljeskörű irányítása;
  • A raktárban dolgozó munkavállalók feladatainak koordinálása, időbeosztása;
  • Raktári, logisztikai folyamatok irányítása, ellenőrzése, fejlesztése;
  • Raktár- és árubiztonság kialakítása, felügyelete;
  • Áru mozgások ellenőrzése, kezelése, dokumentálása;
  • Készletmenedzsment (készletfigyelés, készlettervezés, MRP);
  • Erőforrások koordinálása, tervezése;
  • Folyamatfejlesztő projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség és legalább 5 év nagyvállalati vezetői tapasztalat;
  • Kifejezetten műszaki, logisztikai területen vagy termelésben szerzett gyakorlat;
  • Rutin nagy létszámú állomány feletti munkáltatói jogkörök gyakorlásában;
  • Atkív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz és vállalati gépjármű magánhasználatra.
  • Ezen kívül azonban feladatot és felelősséget tudunk csak írni, mert az autóiparra jellemző kihívásokat kell majd megoldani.
  • A csapat összetartó, a vállalat stabil.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
Tárgy mezőben: Logisztikai igazgató, Bács-Kiskun megye

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/9430259 (Kiss Bernadett).

Kecskemét