Logisztikai koordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

(14-9566)

pozícióba.

Feladatok

  • Ajánlatok előkészítése és nyomonkövetése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Napi EKÁER igénylés,
  • Vevőszolgálati adminisztratív jellegű tevékenységek végzése, szállítói riportok mentése,
  • Göngyöleg / raklap visszaszállítás szervezése,
  • Termék visszaszállítás szervezése Európán belül,
  • Alkalmanként recepciós feladatok ellátása.

Elvárások

  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és néhány éves tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk,
  • Előny a logisztikában szerzett ismeret, végzettség, munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi partnerünknél,
  • Családias munkakörnyezet.

A munkavégzés helye

Budapest és Budaörs határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9566”-os referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest