Logisztikai mérnök (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Logisztikai mérnök

Feladatok

  • Belső logisztikai folyamatok tervezése, a raktározási folyamatok és belső anyagáramlások hatékonyságának fejlesztése;
  • Új projektek teljeskörű koordinálása és irányítása;
  • 3-4 fős csapat irányítása;
  • Fejlesztési projektek vezetése;
  • Targonca park kezelése;
  • Létszámgazdálkodás.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú mérnöki végzettség);
  • Logisztikai folyamattervezésben szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás ( szóban és írásban);
  • MS Office ismeretek;
  • Kaizen/Lean ismeretek.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség;
  • Összetartó, dinamikus csapat;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Motiváló bérezés, bónusz, bejárás támogatás.

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Vezetői (projektvezetői) pozícióban szerzett tapasztalat;
  • Német nyelvtudás;
  • SAP WM modul és készletgazdálkodási ismeret.

Munkavégzés helye

  • Esztergom
Esztergom