Logisztikai munkatárs (Mosonmagyaróvár régió) (Dunakiliti)

(Mosonmagyaróvár régió)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Logisztikai munkatárs (Mosonmagyaróvár régió)

Feladatok

  • Csomagolóanyagok bérleti díjának felügyelete
  • Csomagolóanyagok belső és külső diszpozíciója
  • Csomagolóanyag készleteinek felügyelete, kontók egyeztetése, leltárok végrehajtása
  • Kezelési többletköltségek feldolgozása
  • Csomagolással kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel, szolgáltatókkal
  • Csomagolási utasítások beállítása és aktualizálása
  • Rend és tisztaság felügyelete a göngyölegterületen
  • Import-export göngyölegek lejelentése a EKÁER rendszerben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • MS-Office és a feladatkörrel releváns programok és adatbankok ismerete/kezelése
  • Jártasság göngyölegkezelés területén
  • Fuvarszervezési ismeretek

Amit kínálunk

  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Más európai nyelvek ismerete

Munkavégzés helye

  • Dunakiliti

Küldje el fényképes önéletrajázt a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dunakiliti