Logisztikai munkatárs (Budapest)

Egészségügyi szaküzlet megbízásából keresünk fő-, vagy részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai munkatárs

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Számítógépes ismeret,
  • Megbízhatóság, becsületesség, szorgalmasság,
  • Kihívást kereső személyiség,
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Egészségügyi, vegyipari ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • A termékek beszerzésével kapcsolatos feladatok, így a szállítókkal való kapcsolattartás, ritkán kiszállítás, csomag összekészítés postázásra, a termékekhez tartozó dokumentumok, számlák, információk kezelése.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Kezdő bruttó bér: 160.000-200.000 Ft,
  • Hosszú távú, biztos munkahely, ,
  • Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest