Logisztikai munkatárs (Budapest)

Az Apcom CE Kft. nemzetközi számitástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel.

Az Apcom CE Kft. nemzetközi számitástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általunk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal visszük piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős csapat együtt dolgozik. Fő márkáink: Apple, Symantec, Veritas, Fitbit. Az Apcom a Midis Group tagja.

Logisztikai munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Elsősorban nemzetközi valamint belföldi fuvarszervezés bonyolítása
  • Fuvarmegbízások kiadása a szállítmányozó részére
  • Fuvarmegbízások és számlák ellenőrzése, nyomon követése
  • Tevékenységhez kapcsolódó adatok rögzítése
  • Kommunikáció más országokban dolgozó kollegákkal írásban, szóban (angol nyelven!)
  • Visszárú, sérült termékekkel kapcsolatos ügyintézés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • Nemzetközi árufuvarozás területén szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Alapos Excel ismeretekkel rendelkezik
  • EKÁER-ben szerzett tapasztalat
  • Pozitív hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, fix alapbér, bónusz, cafeteria
  • Modern irodai környezet (Graphisoft Park)

Budapest