Logisztikai munkatárs a gyártásirányítás területén (Kecskemét)

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. Logisztikai munkatársat keres.

Logisztikai munkatárs a gyártásirányítás területén

Feladatok

  • A karosszériakészlet felügyelete a központi karosszéria-raktárban
  • Be- és kiraktározási stratégiák kidolgozása, végrehajtása az utasítások szerint (pl. zárolás és felszabadítás)
  • A mennyiségi és minőségi karosszéria-körforgás felügyelete
  • Folyamatos egyeztetés a termelőterületekkel a bemenő és kihozatali darabszámok tekintetében
  • Üzemzavar esetén a szükséges információk begyűjtése, vészmegoldások leegyeztetése és kivitelezése
  • A szakterülethez tartozó rendszerek alkalmazása és felügyelete
  • Jelentések készítése és folyamatos aktualizálása
  • Részvétel a területet érintő folyamatok és rendszerek felépítésében

Elvárások

  • Középfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • A logisztikai folyamatok ill. a termelésirányítási rendszerek ismerete
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Nagyfokú terhelhetőség, jó kommunikációs készség, csapatszellem
  • Motiváltság, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Hajlandóság többműszakos munkavégzésre
  • Jó németnyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Kedvezményes autólízing lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. –

Kecskemét

Kecskemét