Logisztikai műszakezető (Mór)

(Mór, Székesfehérvár, Oroszlány, Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

<p style="\" text-align:"="">

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Logisztikai műszakezető

Feladatok

  • Beosztott kollégák (10-15 fő) teljes körű (szakmai és vezetői) irányítása raktári, illetve termelés-ellátási területen;
  • Műszakbeosztás készítése, szabadságok kiadásának tervezése, felügyelete;
  • Munkautasítások betartatása, folyamatok hatékonyságának ellenőrzése;
  • Raktározási rendszer működtetése, ellenőrzése;
  • Készletpontosság érdekében a megfelelő intézkedések meghozatal illetve betartatása;
  • Kapcsolattartás társterületekkel (termelés, minőségirányítás, diszpozíció) és esetleges külső szolgáltatókkal;
  • Belső és külső reklamációkra hozott intézkedési terv elkészítésében való aktív részvétel;
  • Részvétel rendszeres bejárásokon;
  • Logisztikai géppark felügyelete.

Elvárások

  • Középfokfokú végzettség
  • 3 műszakos 5+2-es munkarend vállalása (hétvégi munkavégzés nincs)
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil céges háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Útiköltség térítés
  • Cafetéria
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök

  • Autóipari vállalatnál szerezett hasonló tapasztalat
  • Nagyobb létszámú csapat irányítása
  • Lean folyamatok gyakorlati alkalmazásában szerzett ismeretek
  • Bármilyen idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Mór, Oroszlány, Székesfehérvár, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Mór